KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17494229
nr 1749 4229
Titti Åhs (1922-2014), Motiv från Södertälje. Signerad, daterad -79. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 26x35 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 8 december 2025
kl 19:54:01
300 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
8 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer